View Single Post
Old 11-27-2010, 11:52 AM   #71
41mvp
Golden Member
 
Join Date: Jun 2010
Location: POLAND
Posts: 1,551
41mvp is just really nice41mvp is just really nice41mvp is just really nice41mvp is just really nice41mvp is just really nice41mvp is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by deamon View Post
GO MAVS!
Big Three? Hard on paper, but not in reality.
We should win eat, maybe now we will beat someone in paint.

PS
Z Wawy.
Mam już dość oglądania facjaty Terry'ego. Trzeci sezon z rzędu te same głupie błędy, głównie przez jego i Barei straty przegrywamy close games. Czasem zdarzy mu się, że ma dobry dzień i sadzi trójki, ale w PO całkowicie zawodzi. Czekam na powrót Roddy'ego, będą wjazdy na obręcz, ale ten z kolei niczego dobrego w obronie nie prezentuje. Iggy to byłoby coś, myślę że by pasował do Kidda, tak jak teraz Chandler się wpasował w drużynę.
Dla mnie trzon drużyny to: Dirk, Kidd, Chandler i Marion. To co wczoraj zagrali, poprostu uwierzyłem że możemy wreszcie zajść do finału konferencji. Na LAL nie ma mocnych póki co, jak wróci Bynum to w PO będą miażdżyć, bo to co pokazują contenderzy w regularze to tylko gra wstępna, zwykłe nabijanie statsów.
I agree!They are strong only on paper

Co do Butlera musimy go wytransferować bo naprawde jego gra w tym sezonie jest rozczarowująca.Co do Terrego to z jego transferem bym sie wstrzymał jak dotąd gra świetnie rzuca ważne punkty w końcówkach jak np.z Bostonem z OKC i wczoraj z SA.Ja równierz czekam na Roddiego bo chłopak ma wielki potencjał myśle że +20pkt na mecz powinnen zdobywać ale zobaczymy na co go stać.Jeśli chcemy być mistrzowską drużyną to musimy mieć zawodnika pokroju Melo albo Iggiego.Mam nadzieje że szybko sprzedamy Butlera i zyskamy wartościowego zawodnika.A czy LA będzie wymiatać to nie jestem tego taki pewien.Myślę że na dzień dzisiejszy jesteśmy lepsi od LA a gdy nasze szeregi uzupełni Melo albo IGGY myślę że finał NBA jest jak najbardziej w zasięgu.
__________________

No one loves Dirk any more than I do
MY HEART-WHERE DIRK NOWITZKI IS AND ALWAYS WILL BE AN ALL-STAR

Last edited by 41mvp; 11-27-2010 at 12:43 PM.
41mvp is offline   Reply With Quote