View Single Post
Old 11-27-2010, 11:29 AM   #70
deamon
Golden Member
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,544
deamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these partsdeamon is infamous around these parts
Default

GO MAVS!
Big Three? Hard on paper, but not in reality.
We should win eat, maybe now we will beat someone in paint.

PS
Z Wawy.
Mam już dość oglądania facjaty Terry'ego. Trzeci sezon z rzędu te same głupie błędy, głównie przez jego i Barei straty przegrywamy close games. Czasem zdarzy mu się, że ma dobry dzień i sadzi trójki, ale w PO całkowicie zawodzi. Czekam na powrót Roddy'ego, będą wjazdy na obręcz, ale ten z kolei niczego dobrego w obronie nie prezentuje. Iggy to byłoby coś, myślę że by pasował do Kidda, tak jak teraz Chandler się wpasował w drużynę.
Dla mnie trzon drużyny to: Dirk, Kidd, Chandler i Marion. To co wczoraj zagrali, poprostu uwierzyłem że możemy wreszcie zajść do finału konferencji. Na LAL nie ma mocnych póki co, jak wróci Bynum to w PO będą miażdżyć, bo to co pokazują contenderzy w regularze to tylko gra wstępna, zwykłe nabijanie statsów.
deamon is offline   Reply With Quote